VALUE Patchcord Światłowodowy 50/125 ST-SC szary 5m

W magazynie
38,48 zł
Brutto

Kabel światłowodowy marki Value to doskonały stosunek ceny do wydajności

Budowa: kevlarowa redukcja natężenia,powłoka zewnętrzna PVC

  • Kompozycja przewodu: zwarty
  • Ilość światłowodów: 2
  • Osłony kabla: PVC
  • Średnica kabla: 2,8x6 mm
  • Kolor kabla: szary
  • Sekcja światłowodu: 50/125µm
  • Skręcony: nie
  • Kabel typu Halogen free: nie
  • Typ kabla: Duplex
  • Długość kabla:5m
  • Złącza: ST-SC
Długość
5.0
21.99.9805
3 szt.
Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.