VALUE Patchcord światłowodowy 50/125um LC-LC OM3 0.5m turkusowy

Ostatnie sztuki w magazynie
26,29 zł
Brutto

Kompozycja przewodu: zwarty
Ilość światłowodów: 2
Osłona kabla: PVC
Średnica kabla: 2,8x6 mm
Kolor kabla: Turkusowy
Sekcja światłowodu: 50/125um OM3
Skręcony: nie
Kabel typu Halogen free: nie
Typ kabla: Duplex
Długość kabla: 0.5m
Złącza: LC-LC

Długość
0.5
21.99.8700
Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.