ROLINE Kabel światłowodowy zworkowy,...
ROLINE Kabel światłowodowy zworkowy,...
ROLINE Kabel światłowodowy zworkowy, 50/125µm, LC/LC, OM3, turkusowy, 2 m
ROLINE Kabel światłowodowy zworkowy, 50/125µm, LC/LC, OM3, turkusowy, 2 m

ROLINE Kabel światłowodowy zworkowy, 50/125µm, LC/LC, OM3, turkusowy, 2 m

W magazynie
60,13 zł
Brutto
600

Opis

Kable ROLINE Fibre Optic Jumper Cables z jakością OM3 dla wysokowydajnego okablowania

  • Kable ROLINE Fibre Optic Jumper Cables z jakością OM3 dla okablowania o wysokiej wydajności
  • Jakość złącz i włókien oraz optymalna procedura montażu prowadzą do uzyskania wyjątkowo dobrych charakterystyk w zakresie strat wtrąceniowych i odbicia
  • Kompaktowy przewodnik (włókno ruchome w powłoce wtórnej)
  • Kabel Duplex z włóknem typu Muliti-mode 50/125µm, OM3
  • Konstrukcja kabla: Odciążenie z przędzy aramidowej, powłoka zewnętrzna PVC, Ø 2,8 x 6 mm
  • Kolor: turkusowy

Szczegóły produktu

Waga
17.8 g
Producent
ROLINE
Aktualne wydanie katalogowe
C23-01.57
Grupa produktów
Kabel światłowodowy
Typ produktu
Kable światłowodowe zworkowe OM3
Wysokość opakowania (pojedyncza sztuka)
10 mm
Szerokość opakowania (pojedyncza sztuka)
200 mm
Głębokość opakowania (pojedyncza sztuka)
200 mm
Waga opakowania (pojedyncza sztuka)
0.04 kg
Kolor
turkusowy
Długość
2 m
Porty połączeniowe
LC / LC
Typ złącza po stronie 2
LC
Strona 1 Typ złącza
LC
Średnica zewnętrzna kabla
2 mm
Kabel LSOH
No
Ilość włókna
2
Skład przewodnika
Przewodnik kompaktowy
Przekrój włókna
50/125µm OM3
Odciążenie aramidowe
Tak
Typ kabla
Kabel Duplex
Kabel zewnętrzny
Nie
Płaszcz kabla zewnętrznego
PVC
21.15.8702

Opinie o produkcie (0)

Brak opinii o produkcie

Zweryfikowanie opinie Trusted Shops

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.