• Nowy

NADAJNIK SYSTEMU BEZPRZEWODOWEGO ZP-2/TX

DELTA
W magazynie
100,75 zł
Brutto
.System bezprzewodowy ZP-2 umożliwia bezprzewodowe sterowanie urządzeniami, wykorzystując pasmo ISM 433 MHz.. Zdalne sterowanie obejmuje 2 osobne kanały.. Każdy kanał sterowany jest jednym, dedykowanym wejściem w nadajniku.. Od strony odbiornika, ...

Opis

.System bezprzewodowy ZP-2 umożliwia bezprzewodowe sterowanie urządzeniami, wykorzystując pasmo ISM 433 MHz.. Zdalne sterowanie obejmuje 2 osobne kanały.. Każdy kanał sterowany jest jednym, dedykowanym wejściem w nadajniku.. Od strony odbiornika, do każdego kanału przypisany jest osobny przekaźnik NO/NC.. Maksymalne obciążenie każdego z przekaźników to 2300 W (AC), przez co system sprawdzi się w bardzo szerokiej gamie zastosowań..

..


.Zestaw urządzeń ZP-2 pozwala bezprzewodowo sterować np. oświetleniem, zraszaczami elektrycznymi, zasilaniem urządzeń gospodarstwa domowego, itp... Za pomocą systemu można również zrealizować sterowanie automatycznymi roletami lub bramą.. Sposób sterowania nadajnikiem ZP-2/TX sprawia również, że urządzenie doskonale nadaje się do integracji z systemami kontroli dostępu i alarmowymi, umożliwiając montaż np. przycisków otwarcia drzwi, przycisków napadowych, czy czujek w miejscach, w których ułożenie dodatkowych przewodów jest utrudnione lub niemożliwe..

..


.System składa się z nadajnika oraz odbiornika, jednak możliwe są połączenia w dowolnej konfiguracji: (1:1, 1:N, N:1, N:N).. Do każdego z odbiorników można przypisać maksymalnie 128 nadajników, natomiast ilość odbiorników mogących współpracować z jednym nadajnikiem jest ograniczona jedynie zasięgiem transmisji..

..


.System umożliwia pracę w jednym z trzech trybów: monostabilnym (przekaźnik jest załączony tak długo, jak zwarte jest wejście w nadajniku), bistabilnym (chwilowe zwarcie wejścia powoduje zmianę stanu pracy przekaźnika) oraz czasowym (chwilowe zwarcie wejścia powoduje zmianę stanu przekaźnika na zdefiniowany czas)..

..


.Uwaga!. Urządzenie wymaga do współpracy odbiornika ZP-2/RX..

..

Specyfikacja

Zasięg działania w terenie otwartym: do 300 m
Pasmo częstotliwości: 433 MHz
Liczba wejść:
Tryby pracy:
 • Tryb monostabilny,
 • Tryb bistabilny,
 • Tryb czasowy
 • Zakres regulacji czasu: 1 s ... 255 s
  Temperatura pracy: -20 °C ... 60 °C
  Waga: 0.010 kg
  Wymiary: 38  x 30  x 20 mm
  Zasilanie: Bateria typ LS14250 (3.6V 1/2 AA/1.2Ah)
  Producent / Marka: DELTA
  Gwarancja: 2 lata

  Prezentacja

  W zestawie

  Pliki

  ZP-2/TX
  Brak opinii

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Produkt został dodany do schowka
  Produkty dodane do porównania

  Strona korzysta z plików cookie
  w celu realizacji usług zgodnie
  z Polityką Prywatności.