Kabel światłowodowy, Multimode (OM4) Violett - Długość kabla 15 m
Kabel światłowodowy, Multimode (OM4) Violett - Długość kabla 15 m
Kabel światłowodowy, Multimode (OM4) Violett - Długość kabla 15 m
Kabel światłowodowy, Multimode (OM4) Violett - Długość kabla 15 m

Kabel światłowodowy, Multimode (OM4) Violett - Długość kabla 15 m

Skontaktuj się w sprawie dostępności
76,54 zł
Brutto
0
Zapytaj o dostępność

Zapytaj o dostępność

Kabel światłowodowy, Multimode (OM4) Violett - Długość kabla 15 m


 


Opis

Wtyk LC (UPC) > Wtyk LC (UPC)

Kabel przyłączeniowy i kabel krosowy (niezawierający halogenów), wyposażony na obu końcach we wtyki światłowodowe.

  • kabel światłowodowy do zastosowań biurowych, przemysłowych i w centach obliczeniowych
  • płaszcz kabla nie zawiera halogenów i jest trudno zapalny
  • każdy kabel jest wyposażony w protokół testowy

Szczegóły produktu

Kolor
Fioletowy
Typ kabla
Kabel dupleksowy
Materiał osłony kabla
LSZH
Długość kabla
15 m
Specyfikacja
Multimode (OM4) Violett
Średnica płaszcza kabla
2.8 mm
LSZH
tak
Zużycie Jednostka
1 szt, w torebce plastikowej
Temperatura pracy do
60 °C
Temperatura pracy od
-20 °C
Wersja kolorystyczna
Fioletowy
Połączenie typu
Wtyk LC (UPC)
Ochrona kink
tak
Połączenie 2, Typ
Wtyk LC (UPC)
Przesunięcie promienia zgięcia
56 mm
Typ włókna kabla
Kabel światłowodowy szklany
Średnica rdzenia Światłowód
50 µ
Średnica płaszcza Światłowód
125 µ
Długość fali
850 nm
RB95940

Załączniki

Opinie o produkcie (0)

Brak opinii o produkcie

Zweryfikowanie opinie Trusted Shops

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania