• Nowy
Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) White, biały (Simplex), 25 m - Długość kabla 25 m
Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) White, biały (Simplex), 25 m - Długość kabla 25 m
Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) White, biały (Simplex), 25 m - Długość kabla 25 m
Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) White, biały (Simplex), 25 m - Długość kabla 25 m
Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) White, biały (Simplex), 25 m - Długość kabla 25 m
Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) White, biały (Simplex), 25 m - Długość kabla 25 m
Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) White, biały (Simplex), 25 m - Długość kabla 25 m
Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) White, biały (Simplex), 25 m - Długość kabla 25 m
Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) White, biały (Simplex), 25 m - Długość kabla 25 m
Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) White, biały (Simplex), 25 m - Długość kabla 25 m

Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) White, biały (Simplex), 25 m - Długość kabla 25 m

Skontaktuj się w sprawie dostępności
30,37 zł
Brutto
Brak
Zapytaj o dostępność

Zapytaj o dostępność

Kabel światłowodowy (FTTH), Singlemode (OS2) White, biały (Simplex), 25 m - Długość kabla 25 m


 


 

światłowód (FOC), Wtyk SC (APC) > Wtyk SC (UPC), powłoka kabla bezhalogenowego (LSZH)

Kabel krosowy nadaje się do zastosowań prywatnych i przemysłowych, w tym światłowód do domu (FTTH), i jest kompatybilny z ofertą FTTH wielu dostawców. Kabel światłowodowy zoptymalizowany pod kątem zginania umożliwia oszczędność miejsca w instalacji bez zwiększania tłumienia i ryzyka zakłóceń.

  • światłowód jednomodowy przeznaczony do połączeń typu FTTH, FTTB, FTTx i stosowania w domu, w biurze, w centrach danych itp.
  • jako patch cord tworzy połączenie pomiędzy domowym punktem transferowym a modemem światłowodowym (ONT) wewnątrz budynku
  • kabel światłowodowy do 100 Gbit/s zajmuje niewiele miejsca i jest zoptymalizowany pod kątem zginania, a jego minimalny promień wynosi 30 mm (static)
  • zgodność z LSZH: powłoka kabla jest bezhalogenowa i trudnopalna zgodnie z normami IEC 60754 2, IEC 60332 1 i IEC 61034
  • odciążenie naprężenia wzmocnione przędzą aramidową dla dodatkowej stabilności
  • wyposażone w osłony przeciwpyłowe, złącze: simplex, typ włókna: OS2, SM singlemode 9/125µm zgodnie z ITU T G.657
  • indywidualny protokół testowy z pomiarem Return Loss (strata odbiciowai) i Insertion Loss (strata wtrąceniowa)
Kolor
Biały
Typ kabla
Kabel simpleksowy
Specyfikacja
Singlemode (OS2) White
Średnica płaszcza kabla
3 mm
LSZH
tak
Zużycie Jednostka
1 szt. w torebce plastikowej
Długość kabla
25 m
Temperatura pracy do
85 °C
Temperatura pracy od
-40 °C
Połączenie typu
Wtyk SC (APC)
Ochrona kink
tak
Połączenie 2, Typ
Wtyk SC (UPC)
Przesunięcie promienia zgięcia
30 mm
Typ włókna kabla
Glass Fibre G657.A2
Średnica rdzenia Światłowód
9 µ
Średnica płaszcza Światłowód
125 µ
Długość fali
1310 nm
RB59625
Brak opinii o produkcie

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.