A-LAN Patch Panel z organizerem kabli...

A-LAN Patch Panel z organizerem kabli Kat. 5E UTP pełny 24p. IDC

Skontaktuj się w sprawie dostępności
258,20 zł
Brutto
0
Zapytaj o dostępność

Zapytaj o dostępność

A-LAN Patch Panel z organizerem kabli Kat. 5E UTP pełny 24p. IDC


 


Opis

Patch panel tzw. panel krosowy – jest to pasywny element sieci komputerowej. Patch panel służy do zarządzania/ zakończenia kabli typu skrętka w okablowaniu pionowym i poziomym oraz jest punktem podłączenia sprzętu aktywnego pracującego w sieci (np. routery, switche ).

Patch panele są jednym z akcesoriów do szaf RACK , które są tam montowane.  Panele krosowe ułatwiają organizację sieciową w serwerowniach, co wpływa na bezpieczeństwo oraz efektywność pracy.

Panele krosowe dzielimy na:

  •  Wyposażone – najczęściej w 24 lub 48 portów RJ45 w standardzie 19" lub w przypadku paneli 10" od 8 do 12 portów. Porty te połączone są płytką drukowaną zakończoną złączami szczelinowymi LSA lub IDC
  •  Niewyposażone –to nic innego jak metalowe ramki stanowiące front gotowego panelu, w które możemy zamontować od 24 do 48 modułów typu KEYSTONE. Panel krosowy niewyposażony posiada dużą zaletę w postaci możliwości dowolnej konfiguracji zastosowania typów gniazd w miejsce otworów, takich jak gniazda światłowodowe, BNC, HDMI i inne.

Panele możemy podzielić także ze względu na ekranowanie na:

Panele krosowe ekranowane (FTP)

Zazwyczaj są w całości obudowane i posiadają linkę z oczkiem do uziemienia montowaną do obudowy szafy.

Panele krosowe nieekranowane (UTP)

Są najczęściej stosowanymi panelami. Ich cechą charakterystyczną jest otwarty typ budowy.

Panele występują w kategoriach 5e, kat. 6, kat.6a oraz dla sieci telefonicznej kat. 3. Należy dobierać je zgodnie z kategoryzacją infrastruktury okablowania, do której chcemy zastosować panele w celu zagwarantowania odpowiedniego przesyłu danych.

Specyfikacje:

Kategoria: 5E
Ilość portów: 24p.,
Typ złącza: IDC,


Nieekranowany Panel Krosowy spełniający wymagania kategorii 5E, kompletny, wyposażony w uniwersalne, uchylne i wymontowywalne złącza, kompatybilne ze złączami 110 pozwalają instalatorowi na nadzwyczaj łatwe krosowanie oraz przekrosowywanie kabli bez potrzeby demontażu całego panelu. Montaż kabli w sekwencji 568A lub B. Estetyczną prowadnicę kabla wbudowaną w panel pozwalającą na łatwe i uporządkowane zarządzanie przewodami 24 gniazda RJ45. Demontowalną półkę umiejscowioną z tyłu panela, która pozwala na wygodne zarabianie oraz montaż przewodów W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy mocujące potrzebne do montażu wraz z instrukcją. Wykonanie w standardzie: 2U/19''.

Seria A-LAN PLUS objeta pełną gwarancją systemową

Szczegóły produktu

PK002

Opinie o produkcie (0)

Brak opinii o produkcie

Zweryfikowanie opinie Trusted Shops

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.