VALUE Patchcord Światłowodowy 9/125 SM, LC-LC żółty, 5m

Ostatnie sztuki w magazynie
44,70 zł
Brutto
  • Kompozycja przewodu: zwarty
  • Ilość światłowodów: 2
  • Osłona kabla: PVC
  • Średnica kabla: 2,8x6 mm
  • Kolor kabla: żółty
  • Sekcja światłowodu: 9/125µm
  • Skręcony: nie
  • Kabel typu Halogen free: nie
  • Typ kabla: Duplex SM
  • Długość kabla: 5m
  • Złącza: LC-LC
Długość
5.0
21.99.8785
Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.