VALUE Adapter światłowodowy LC-LC,...

VALUE Adapter światłowodowy LC-LC, OM4, poczwórny

Skontaktuj się w sprawie dostępności
8,26 zł
Brutto
Brak
Zapytaj o dostępność

Zapytaj o dostępność

VALUE Adapter światłowodowy LC-LC, OM4, poczwórny


 


 

Rodzaj produktu:

 

Adaptery, Konwertery, Terminatory

Kolor:

 

fioletowy

Gniazda:

 

4x LC / 4x LC

21.99.0661
Brak opinii o produkcie

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.