ROLINE Patchcord światłowodowy 50/125um LC-SC 1m szary

W magazynie
54,78 zł
Brutto

Kompozycja przewodu: zwarty
Ilość światłowodów: 2
Osłona kabla: PVC
Średnica kabla: 2,8x6 mm
Kolor kabla: szary
Sekcja światłowodu: 50/125um
Skręcony: nie
Kabel typu Halogen free: nie
Typ kabla: Duplex
Długość kabla: 1m
Złącza: LC-SC

Długość
1.0
21.15.9851
Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.