ROLINE Kabel Trunk MPO-MPO 50/125um...

ROLINE Kabel Trunk MPO-MPO 50/125um turkusowy 5m

Skontaktuj się w sprawie dostępności
1 108,81 zł
Brak
Zapytaj o dostępność

Zapytaj o dostępność

ROLINE Kabel Trunk MPO-MPO 50/125um turkusowy 5m


 


 

Kompozycja przewodu: zwarty
Ilość światłowodów: 12
Kolor kabla: turkusowy
Sekcja światłowodu: 50/125?m OM3
Kabel typu Halogen free: tak
Długość kabla: 5m
Złącza: MPO/MPO

21.17.0305
Brak opinii o produkcie

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.