ROLINE Adapter światłowodowy ST/SC...

ROLINE Adapter światłowodowy ST/SC Simplex Single-Mode Z

Niedostępny
27,43 zł
Brutto
Brak
Zapytaj o dostępność

Zapytaj o dostępność

ROLINE Adapter światłowodowy ST/SC Simplex Single-Mode Z


 


 

Wtyki: ST żeńskie/SC żeńskie
Materiał: plastik
Kolor: niebieski
Wykonane z cyrkonu

21.17.0101
Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.