ROLINE Adapter światłowodowy LC Duplex Multimode PB

Produkt niedostępny
25,82 zł
Brutto
Brak
Zapytaj o dostępność

Zapytaj o dostępność

ROLINE Adapter światłowodowy LC Duplex Multimode PB


 

Wtyki: 2xLC żeńskie/2xLC żeńskie
Materiał: plastik
Kolor: niebieski
Wykonane z brązu fosforowego

21.17.0145
Brak opinii
Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.