• Nowy
MODUŁ JEDNOMODOWY GSFP-1310R-20-SMF DAHUA

MODUŁ JEDNOMODOWY GSFP-1310R-20-SMF DAHUA

DAHUA
W magazynie
604,42 zł
Optyczne moduły zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) to urządzenia konwertujące sygnał elektryczny na optyczny oraz optyczny na elektryczny. Stosowanie media konwerterów z możliwością wymiany modułów SFP jest szczególnie korzystne ...

 

Opis

Optyczne moduły zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) to urządzenia konwertujące sygnał elektryczny na optyczny oraz optyczny na elektryczny. Stosowanie media konwerterów z możliwością wymiany modułów SFP jest szczególnie korzystne ze względu na uniwersalność np. w przypadku zmiany konfiguracji sieci zamiast wymieniać całe urządzenie lub dodawać nowe media konwertery wystarczy dobrać odpowiedni moduł SFP.. Moduły współpracują z większością switchy i routerów z gniazdem SFP.

.

Specyfikacja

Protokoły transmisyjne:IEEE 802.3z 1000Base-FX
Typ światłowodu:Światłowód jednomodowy
Maksymalny zasięg transmisji:20 km
Transfer:max. 1.25 Gb/s
Liczba potrzebnych włókien:
Złącza optyczne:LC / PC
Źródło światła / długość fali optycznej:Laser FP - 1550 / 1310 nm (Tx / Rx)
Wybrane cechy:
  • Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
  • Odporność na niską i wysoką temperaturę
  • Zasilanie:3.3 V DC
    Temperatura pracy:-40 °C ... 85 °C
    Waga:0.02 kg
    Producent / Marka:DAHUA
    Gwarancja:3 lata

    Prezentacja

    Schemat połączeniowy

    1. switch z gniazdem SFP
    2. moduł SFP
    3. Transmisja światłowodowa (maks. 20 km)

    Pliki

    • Karta katalogowa producenta EN: Pobierz
    GSFP-1310R-20-SMF
    Brak opinii o produkcie

    5 innych produktów w tej samej kategorii:

    Produkt został dodany do schowka
    Produkty dodane do porównania

    Strona korzysta z plików cookie
    w celu realizacji usług zgodnie
    z Polityką Prywatności.