Kamera IP VIVOTEK IP7142

Ostatnie sztuki w magazynie
2 701,73 zł
Brutto

IP7142 VIVOTEK to profesjonalna kamera IP dedykowana do budowy zewnętrznych systemów telewizji przemysłowej CCTV IP, w których zachodzi konieczność prowadzenia nadzoru wideo w wymiarze całodobowym. Kamera posiada wandaloodporną obudowę (norma IP66), która skutecznie chroni wnętrze kamery przed uszkodzeniami mechanicznymi, i tym samym pozwala na niezawodną pracę w trudnych warunkach środowiskowych. Dzięki wysokiej funkcjonalności, kamera sieciowa IP7142 z powodzeniem może być stosowana w wymagających instalacjach telewizji przemysłowej.

Kamera posiada nowoczesny przetwornik CMOS z funkcją WDR (szeroki zakres dynamiki), idealnie sprawdzający się w różnych warunkach oświetleniowych. Zaimplementowany w kamerze przetwornik obrazu dostarcza klarowny obraz w rozdzielczości 720x480 pikseli, który pozwala na identyfikację znajdujących się na nim osób i obiektów. Częstotliwość odświeżania obrazu na poziomie 25 kl./s dla maksymalnej rozdzielczości sprawia, że nagrania wideo uzyskiwane za pomocą kamery IP 7142 cechuje wysoka płynność. Możliwość wygenerowania dwóch niezależnych strumieni wideo w formacie MPEG-4 i MJPEG pozwala na odpowiednie dostosowanie kamery do przepustowości sieci i wymagań użytkownika.

W celu umożliwienia prawidłowej pracy w zmiennych warunkach oświetleniowych, kamerę sieciową IP7142 wyposażono w funkcję Dzień/Noc z mechanicznie usuwanym filtrem IR oraz wbudowanym oświetlaczem podczerwieni o zasięgu 15 m (możliwa praca w całkowitych ciemnościach). W dziennych warunkach oświetleniowych kamera pracuje w trybie kolorowym, natomiast przy słabszym oświetleniu automatycznie przechodzi w tryb czarno-biały, i tym samym zwiększa swoją światłoczułość (przy włączonym IR LED czułość 0 Lux). Dodatkowo kamera sieciowa IP7142 oferuje wiele innych użytecznych funkcji, w tym m.in.: zasilanie poprzez PoE, dwukierunkowe audio, port RS-485 do współpracy z zewnętrznymi głowicami uchylno-obrotowymi oraz transmisję szyfrowaną HTTPS.

Cechy szczególne zintegrowanej kamery IP VIVOTEK IP7142:

  • Przetwornik CMOS z szerokim zakresem dynamiki (1/3.3” Wide Dynamic Range CMOS)
  • Obiektyw o ogniskowej 3.3 – 12mm z Auto Iris
  • Usuwany filtr IR oraz funkcja Dzień / Noc
  • Obudowa o klasie szczelności IP66
  • Obsługa dwóch strumieni jednocześnie MPEG-4 oraz MJPEG
  • Wbudowana obsługa standardu PoE 48V (Power of Ethernet)
  • Dwukierunkowe audio przez protokół SIP
  • Wejścia / Wyjścia alarmowe
  • Port RS-485 do współpracy z zewnętrznymi obrotnicami Pan / Tilt
IP7142
1 szt.
Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.