Kabel światłowodowy ROLINE 50/125µm...
Kabel światłowodowy ROLINE 50/125µm...
Kabel światłowodowy ROLINE 50/125µm OM3, LC/LC, turkusowy, 1 m
Kabel światłowodowy ROLINE 50/125µm OM3, LC/LC, turkusowy, 1 m

Kabel światłowodowy ROLINE 50/125µm OM3, LC/LC, turkusowy, 1 m

W magazynie
44,50 zł
Brutto
60

Opis

Światłowodowe kable krosowe ROLINE OM3 do wysokowydajnego okablowania światłowodowego w najwyższej jakości ROLINE.
  • W przypadku kabli z włóknami 50/125m w kategorii OM3 można osiągnąć długości do 900m w sieci Gigabit Ethernet i do 300m w sieci 10 Gigabit Ethernet
  • Kable są montowane za pomocą wysokiej jakości złączy i osiągają dobre wartości tłumienności wtrąceniowej i odbicia
  • Wszystkie kable są dostarczane jako kable dupleksowe z włóknami typu 50/125μm
  • Kolor turkusowy

Szczegóły produktu

Waga
12.3 g
Producent
ROLINE
Typ produktu
Kabel światłowodowy OM3
Kable światłowodowe zworkowe OM3
Waga opakowania
0.04
0.04 kg
Kolor
turkusowy
Grupa produktów
Kabel światłowodowy
Wydanie katalogowe
23.1
Szerokość opakowania
210 mm
Wysokość opakowania
10 mm
Głębokość opakowania
180 mm
Strona katalogu
1.65
Długość
1 m
Typ złącza po stronie 1
LC
Złącza
LC / LC
Typ kabla
Kabel Duplex
Kabel dupleksowy
Typ złącza po stronie 2
LC
Kabel LSOH
No
nie
Aramidowe odciążenie
tak
Specyfikacja kabla.
Kompaktowy rdzeń
Kabel wyjściowy
nie
Przekrój przewodu
50/125µm OM3
Liczba rur
2
Zewnętrzna średnica kabla
2 mm
Płaszcz zewnętrzny kabla
PVC
Aktualne wydanie katalogowe
C23-01.57
Porty połączeniowe
LC / LC
Wysokość opakowania (pojedyncza sztuka)
10 mm
Szerokość opakowania (pojedyncza sztuka)
210 mm
Głębokość opakowania (pojedyncza sztuka)
180 mm
Waga opakowania (pojedyncza sztuka)
0.04 kg
Średnica kabla zewnętrznego
2 mm
Kabel zewnętrzny
Nie
Przekrój włókna
50/125µm OM3
Skład przewodnika
Przewodnik kompaktowy
Płaszcz kabla zewnętrznego
PVC
Strona 1 Typ złącza
LC
Ilość włókna
2
Odciążenie aramidowe
Tak
21.15.8701

Opinie o produkcie (0)

Brak opinii o produkcie

Zweryfikowanie opinie Trusted Shops

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania